Filtry na telefon

Pokaż Filtry

Ukryj Filtry

SLAAP Home Rituals

SLAAP Home Rituals to Indywidualizm. Odwaga. Dbałość. Wrażliwość i Kobiety-Superbohaterki. Marka została stworzona z myślą o szerzeniu idei zdrowego snu oraz wypoczętych i wyspanych kobiet, które odważnie i głośno mówią o swoich potrzebach.

To historia o kobietach, które nie boją się zaspakajać swoich potrzeb, zachowując przy tym swój styl i wrażliwość. SLAAP Home Rituals by Sylwia Rajkiewicz podkreśla naturalne piękno i mówi stanowcze nie milionom pozowanych zdjęc z popularnych platform społecznościowych i reklam, ukazujących nierealistyczne i wygórowane standardy. Marka kocha wszystkie kobiety i nie pozwala na krzywdzące porównywanie się do przefiltrowanych zdjęć - zamiast wyśrubowanych standardów piękności pokazują indywidualizm i autentyczność!

Made in Poland

Produkty SLAAP Home Rituals są wytwarzane lokalnie, m.in. w małej fabryce na południu Polski. Ich proces wdrożenia jest długi i podchodzą do niego bardzo skrupulatnie. Wszystko to, co powstaje, jest testowane w profesjonalnych laboratoriach, a następnie sprawdzane przez team. Kosmetyki oparte są na surowcach naturalnych. Nie znajdziesz w nich żadnych szkodliwych substancji. Są uważnie dobrane i wyselekcjonowane. Dla SLAAP Home Rituals liczy się każdy szczegół - receptura, działanie, wygląd. Chcą, by ich produkty były ucztą dla naszych zmysłów.

Moc Rytuałów

To, co SLAAP Home Rituals chce przekazywać światu, to nie tylko produkty. Pragną dawać doświadczenie. Tak właśnie powstał wieczorny rytuał SLAAP, który wyzwala moc wyciszenia i uspokojenia. Nie tylko przygotuje Cię do snu, ale także doskonale wpłynie na kondycję Twojej skóry. Dołączysz do tego świata?

IDEA

"Myśl o tym by stworzyć markę łączącą sferę beauty z promowaniem zdrowego snu nie zrodził się zupełnie przypadkowo. Moment poprzedzający tą decyzję to czas kiedy czułam się zmęczona i wypalona dotychczasową pracą zawodową. Chroniczne niewyspanie i nadmiar obowiązków coraz mocniej dawały mi się we znaki. Nietrudno się domyślić, że szybko dały odzwierciedlenie w stanie zdrowia, samopoczuciu i wyglądzie mojej skóry.  Dotarło do mnie, że ciągły bieg     i podążanie za spełnieniem wymagań dzisiejszego świata to szaleństwo. Zaczęłam szukać nowego sposobu na życie w zgodzie ze sobą.

Z okazji 30-stych urodzin dostałam w prezencie książkę „Dlaczego Śpimy” Dr Mathew Walkera, która okazała się przełomem w podjęciu ważnych zmian. Zanim ją przeczytałam nie miałam świadomości, jak bardzo jesteśmy pogrążeni w kryzysie snu i jak ogromny wpływ na nasze życie   i zdrowie ma jego jakość. Zafascynowana ezoterycznym zaułkiem tego świata postanowiłam połączyć z nim moje wykształcenie i wieloletnie doświadczenie w branży kosmetycznej. Tak zrodził się pomysł, który zrealizowałam z pomocą wspaniałych i zdolnych kobiet. W zaledwie pół roku stworzyłyśmy markę dla kobiet takich jak my. SLAAP HOME RITUALS promuje zdrowy sen, naturalną pielęgnację oraz wieczorne rytuały."

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl