Dlaczego EkoPolka?
  • Bo została stworzona przez kobietę dla innych kobiet, aby zarażać miłością do naturalnej pielęgnacji i uświadamiać konieczność suplementacji.
  • Bo stawiamy na produkty ekologiczne i organiczne. Produkowane z naturalnych, bezpiecznych dla zdrowia substancji. Wytwarzane w zgodzie z naturą. Kosmetyki łagodne, skuteczne i bezpieczne.
  • Bo cenimy sobie świadomość konsumencką i świadomość ekologiczną.
  • Bo pragniemy prezentować Ci zdrową alternatywę dla popularnych i powszechnie dostępnych kosmetyków, które często mają zły wpływ na stan Twojej skóry, zawierają syntetyczne i szkodliwe dla zdrowia składniki.
  • Bo wybieramy produkty wyłącznie polskich producentów - pasjonatów, korzystających z bezpiecznych i nowoczesnych technologii produkcji, w oparciu o zasady uczciwego handlu. Chcemy ułatwić Ci dostęp do rewelacyjnych produktów polskich producentów, aby wspierać rodzime firmy i lokalną przedsiębiorczość.

 

Jak nie zgubić się w gąszczu informacji i wybierać kosmetyki świadomie? Skład prawdę Ci powie i właściwie tylko on. Dlatego w opisie każdego produktu umieszczamy skład INCI, żebyś przed zakupem mogła się upewnić, że wszystko wytwarzane jest na bazie wysokiej jakości roślinnych i mineralnych surowców, wzbogacone sporą ilością naturalnych olejków eterycznych. EKOPOLKA oferuje jedynie wysokiej jakości kosmetyki, które zawierają naturalne oleje, ekstrakty i olejki eteryczne pochodzenia roślinnego, z czego większość pochodzących z upraw ekologicznych. Dzięki temu możliwości wnikania do skóry są dużo większe, niż w przypadku powszechnych kosmetyków produkowanych masowo. Nasze kosmetyki nie zawierają syntetycznych środków konserwujących, barwników, syntetycznych substancji zapachowych, parafiny, silikonów, parabenów, SLA, SLES, PEG i składników ropopochodnych.



Nie sprzedajemy produktów, których sami nie znamy lub nie mamy do nich przekonania. Zdecydowana większość produktów dostępnych w drogerii EKOPOLKA, została więc najpierw osobiście przetestowana przez nasz zespół - Olę (30), Artura (35), Marka (8) i Matyldę (4) :)
Tym samym ułatwiamy Tobie i sobie dostęp do ulubionych, sprawdzonych biokosmetyków.

 

Piękne kompozycje zapachowe, przemyślane składy, bogate konsystencje... Naturalne, nie testowane na zwierzętach, w nietuzinkowych opakowaniach nadających się do recyklingu. Kosmetyki doskonałe - łagodne, skuteczne i bezpieczne. Absolutnie wyjątkowe! To będzie miłość od pierwszego użycia! <3

 

Nie będziemy ustawać w wyszukiwaniu dla Ciebie fantastycznych naturalnych i bezpiecznych produktów, pochodzących od polskich producentów. Obiecujemy również doskonalić funkcjonalność naszej strony oraz proces obsługi zamówień. Gwarantujemy, że będzie fajnie! :)

 


 Jeśli chcesz zapytać o produkty, zamówienie, zwrot czy reklamację - skontaktuj się z nami

  • poprzez formularz kontaktowy
  • mailowo: biuro@ekopolka.pl
  • telefonicznie: +48509311811
    (od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-18:00)

Udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji i odpowiemy na Twoje zapytanie najszybciej, jak to możliwe.

 

Podziel się z nami swoimi uwagami, spostrzeżeniami, potrzebami. Cały czas staramy się poszerzać nasz asortyment, usprawniać działania i polepszać jakość usług, abyś była zadowolona i korzystała z produktów dopasowanych na miarę swoich potrzeb :)

 

Sprawdź, co dzieje się na naszym profilu na FB EkoPolka Drogeria Internetowa i bądź na bieżąco!
A w wolnej chwili zajrzyj na zaplecze EkoPolki na Instagramie @ekopolka

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl