Dlaczego Ekopolka?
  • Bo jest tworzona przez kobiety dla innych kobiet (i nie tylko!), aby zarażać miłością do naturalnej pielęgnacji.
  • Bo stawiamy na produkty ekologiczne i organiczne. Produkowane z naturalnych, bezpiecznych dla zdrowia substancji. Wytwarzane w zgodzie z naturą. Kosmetyki łagodne, skuteczne i bezpieczne.
  • Bo cenimy sobie świadomość konsumencką i świadomość ekologiczną.
  • Bo pragniemy prezentować Ci zdrową alternatywę dla popularnych i powszechnie dostępnych kosmetyków, które często mają zły wpływ na stan Twojej skóry, zawierają syntetyczne i szkodliwe dla zdrowia składniki.
  • Bo wybieramy produkty polskich producentów – pasjonatów, korzystających z bezpiecznych i nowoczesnych technologii produkcji, na podstawie zasad uczciwego handlu. Chcemy ułatwić Ci dostęp do rewelacyjnych produktów polskich producentów, aby wspierać rodzime firmy i lokalną przedsiębiorczość.

Jak nie zgubić się w gąszczu informacji i wybierać kosmetyki świadomie? Skład prawdę Ci powie i właściwie tylko on. Dlatego w opisie każdego produktu umieszczamy skład INCI, żebyś przed zakupem mogła się upewnić, że wszystko wytwarzane jest na bazie wysokiej jakości roślinnych i mineralnych surowców, wzbogacone sporą ilością naturalnych olejków eterycznych. Ekopolka oferuje jedynie wysokiej jakości kosmetyki, które zawierają naturalne oleje, ekstrakty i olejki eteryczne pochodzenia roślinnego, w większości z upraw ekologicznych. Dzięki temu możliwości wnikania do skóry są dużo większe niż w przypadku powszechnych kosmetyków produkowanych masowo. Nasze kosmetyki nie zawierają syntetycznych środków konserwujących, barwników, syntetycznych substancji zapachowych, parafiny, silikonów, parabenów, SLA, SLES, PEG i składników ropopochodnych.

Piękne kompozycje zapachowe, przemyślane składy, bogate konsystencje… Naturalne, nietestowane na zwierzętach, w nietuzinkowych opakowaniach nadających się do recyklingu. Kosmetyki doskonałe – łagodne, skuteczne i bezpieczne. Absolutnie wyjątkowe! To będzie miłość od pierwszego użycia!

Nie będziemy ustawać w wyszukiwaniu dla Ciebie fantastycznych naturalnych i bezpiecznych produktów, pochodzących od polskich producentów. Obiecujemy również doskonalić funkcjonalność naszej strony oraz proces obsługi zamówień. Gwarantujemy, że będzie fajnie! 

 


Jeśli chcesz zapytać o produkty, zamówienie, zwrot czy reklamację – skontaktuj się z nami:

Udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji i odpowiemy na Twoje zapytanie najszybciej, jak to możliwe.

Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami i potrzebami! Cały czas staramy się poszerzać nasz asortyment, usprawniać działania i polepszać jakość usług, abyście byli zadowoleni i korzystali z produktów dopasowanych do swoich potrzeb.

Bądź na bieżąco!
Sprawdź, co dzieje się na naszym profilu na FB www.facebook.com/ekopolka
i na zapleczu Ekopolki na Instagramie www.instagram.com/ekopolka

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl