Więcej o nas...

Projekt EKOPOLKA to:

 

 • nowoczesny sklep internetowy z niszowymi organicznymi kosmetykami, naturalnymi suplementami diety i ekologicznymi środkami czystości;
 • blog i poradnictwo o tematyce naturalnej pielęgnacji i suplementacji, detoksykacji organizmu, życia w zgodzie z ideą slow life, ekologicznej postawy i świadomej konsumpcji;
 • aktywnie prowadzone profile społecznościowe, stwarzające przestrzeń do spotkań wielu pozytywnych i energicznych EkoPolek oraz ułatwiające i uprzyjemniające nam codzienny kontakt. Instagram, Facebook i zamknięta grupa na Facebooku.

 

 

Projekt EKOPOLKA powstał z potrzeby serca, z pasji, z chęci szerzenia idei zdrowego stylu życia.
Naszą misją jest:

 

 • wzrost świadomości kobiet (i nie tylko...) na temat składu, właściwości i możliwości stosowanych produktów kosmetycznych i środków czystości, a co za tym idzie - efektywne uświadamianie o wyższości produktów naturalnych i organicznych
 • zachęcanie do rezygnowania z powszechnie dostępnych kosmetyków, zawierających syntetyczne i szkodliwe dla zdrowia składniki, na korzyść naturalnych rozwiązań;
 • szerzenie idei konieczności suplementacji;
 • uwrażliwienie na ochronę środowiska naturalnego.

 

 

Kim, naszym zdaniem, jest EKOPOLKA?

 

EKOPOLKA to kobieta wolna i świadoma. Energiczna, pełna pasji do zdrowego stylu życia, aktywnego spędzania czasu oraz obcowania z naturą. Podejmująca odpowiedzialność za swoje życie i decyzje. Świadomie wykorzystująca naturalne zasoby, aby dbać o zdrowie i urodę. Ceniąca prawdę, autentyczność, naturalność, harmonię.

 

 

Jak działamy?

 

Wszystkie produkty poznajemy przez wiele tygodni, testujemy, sprawdzamy ich możliwości i właściwości. Sami staramy się używać jak najbardziej naturalnych produktów, więc nie moglibyśmy polecać czegoś, do czego nie jesteśmy przekonani. Wysoka jakość produktów i naturalne składniki aktywne są dla nas gwarantem ich skuteczności i bezpieczeństwa stosowania. Staramy się regularnie poszerzać swoją wiedzę na temat organicznych, roślinnych i mineralnych składników aktywnych, aby móc jak najlepiej dopasować naszą ofertę do potrzeb i wymagań świadomych ekologicznie klientów. To nasza pasja. Pasję tę przelewamy na nasz projekt, chcąc podzielić się z Tobą naturalnym, autentycznym sposobem na piękno i zdrowie.

 

 

Co oferujemy?

 

Na asortyment naszego sklepu składa się szeroka gama kosmetyków do pielęgnacji ciała, dłoni, stóp, włosów, twarzy, kosmetyków do kąpieli i wiele innych aromatycznych i bardzo przyjemnych produktów bez dodatku syntetycznych składników. Znajdziesz u nas również naturalne suplementy diety i ekologiczne środki czystości.

W naszej ofercie mamy produkty bazujące na organicznych składnikach i zamknięte w ekologicznych opakowaniach. Cudowne, absolutnie wyjątkowe, doskonałe. Wszystkie pochodzące wyłącznie od polskich producentów. Są to m.in. ASOA, Body BOOM, Cashee, Clochee, Fresh&Natural, Hagi, IOSSI, Make Me Bio, Manufaktura Natura, Mokosh, Momme, MydłoStacja, Phenome, Plantea, Polny Warkocz, Resibo, YOPE. Kosmetyki te mają działanie nie tylko pielęgnacyjne, ale przede wszystkim teraupetyczne. Poznaj możliwości i siłę tych wspaniałych, luksusowych kosmetyków naturalnych. Odkryj regenerującą moc unikalnego polskiego kolagenu naturalnego oraz doskonałej jakości suplementów diety.

Wszystkie produkty, które Ci oferujemy, są inspirowane naturą i tworzone z najlepszej jakości surowców. Mają bogate i przemyślane receptury. Zawierają dużą ilość wysokiej jakości roślinnych i mineralnych składników aktywnych, o czym najlepiej świadczą proste składy INCI, a także certyfikaty i skuteczność działania. Wysokie standardy produkcji oraz unikalne metody pozyskiwania składników aktywnych również wpływają na doskonałą jakość produktów i bardzo dobre efekty działania. Najlepiej się o tym przekonać na własnej skórze, wypróbować, zastosować.

 


 Jeśli chcesz zapytać o produkty, zamówienie, zwrot czy reklamację - skontaktuj się z nami

 • poprzez formularz kontaktowy
 • mailowo: biuro@ekopolka.pl
 • telefonicznie: +48509311811
  (od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-18:00)

Udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji i odpowiemy na Twoje zapytanie najszybciej, jak to możliwe.

 

Podziel się z nami swoimi uwagami, spostrzeżeniami, potrzebami. Cały czas staramy się poszerzać nasz asortyment, usprawniać działania i polepszać jakość usług, abyś była zadowolona i korzystała z produktów dopasowanych na miarę swoich potrzeb :)


Sprawdź, co dzieje się na naszym profilu na FB EkoPolka Drogeria Internetowa i bądź na bieżąco!
A w wolnej chwili zajrzyj na zaplecze EkoPolki na Instagramie @ekopolka

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl