Więcej o nas

EKOPOLKA to:

  • nowoczesny sklep internetowy z naturalnymi kosmetykami małych polskich marek i ekologicznymi akcesoriami,
  • blog i porady na temat naturalnej pielęgnacji, życia w zgodzie z ideą slow life, ekologicznej postawy i świadomej konsumpcji;
  • aktywnie prowadzone profile społecznościowe, stwarzające przestrzeń do spotkań wielu wspaniałych, pozytywnych Ekopolek oraz ułatwiające i uprzyjemniające nam codzienny kontakt: Instagram, Facebook i zamknięta grupa na Facebooku.

EKOPOLKA powstała z potrzeby serca, z pasji, z chęci szerzenia idei zdrowego stylu życia.
Naszą misją jest:

  • wzrost świadomości kobiet na temat składu, właściwości i możliwości stosowanych produktów kosmetycznych i środków czystości, a co za tym idzie – efektywne uświadamianie o wyższości produktów naturalnych i organicznych,
  • zachęcanie do rezygnowania z powszechnie dostępnych kosmetyków, często zawierających syntetyczne i szkodliwe dla zdrowia składniki, na korzyść naturalnych rozwiązań;
  • uwrażliwienie na ochronę środowiska naturalnego.

Kim, naszym zdaniem, jest EKOPOLKA?

EKOPOLKA to kobieta wolna i świadoma. Energiczna, pełna pasji do zdrowego stylu życia, aktywnego spędzania czasu oraz obcowania z naturą. Podejmująca odpowiedzialność za swoje życie i decyzje. Świadomie wykorzystująca naturalne zasoby, aby dbać o zdrowie i urodę. Ceniąca prawdę, autentyczność, naturalność, harmonię.

Jak działamy?

Wszystkie produkty poznajemy przez wiele tygodni, testujemy, sprawdzamy ich możliwości i właściwości. Sami staramy się używać jak najbardziej naturalnych produktów, więc nie moglibyśmy polecać czegoś, do czego nie jesteśmy przekonani. Wysoka jakość produktów i naturalne składniki aktywne są dla nas gwarantem ich skuteczności i bezpieczeństwa stosowania. Staramy się regularnie poszerzać swoją wiedzę na temat organicznych, roślinnych i mineralnych składników aktywnych, aby móc jak najlepiej dopasować naszą ofertę do potrzeb i wymagań świadomych ekologicznie klientów. To nasza pasja. Pasję tę przelewamy na nasz projekt, chcąc podzielić się z Tobą naturalnym, autentycznym sposobem na piękno i zdrowie.

Co oferujemy?

Na asortyment naszego sklepu składa się szeroka gama kosmetyków do pielęgnacji ciała, dłoni, stóp, włosów, twarzy, kosmetyków do kąpieli i wiele innych aromatycznych i bardzo przyjemnych produktów bez dodatku syntetycznych składników. Znajdziesz u nas również ekologiczne akcesoria do pielęgnacji.

W naszej ofercie mamy produkty bazujące na organicznych składnikach i zamknięte w ekologicznych opakowaniach. Cudowne, absolutnie wyjątkowe, doskonałe i pochodzące od polskich producentów. Kosmetyki te mają działanie nie tylko pielęgnacyjne, lecz także terapeutyczne.

Marki, które znajdziesz w Ekopolce, to: ASOA, Auna, BeePack, BEN&ANNA, BIOUP, Boska Pszczoła, Bracia Mydlarze, Bydgoska Wytwórnia Mydła, Circular Cup, CRYSTALLOVE, Cztery Szpaki, Dolina Czeremchy, Dzikie Zbiory, Easy Livin', Ella+Mila, Hagi, Herbs&Hydro, IOSSI, Make Me Bio, Ministerstwo Dobrego Mydła, Miodowa Mydlarnia, Moistry, Mokosh, MydłoStacja, OREKA, Resibo, Sape, See Your Skin, Wosk i Knot, Wszystkoręcznie.

Wszystkie produkty, które Ci oferujemy, są inspirowane naturą i tworzone z najlepszej jakości surowców. Mają bogate i przemyślane receptury. Zawierają dużą ilość wysokiej jakości roślinnych i mineralnych składników aktywnych, o czym najlepiej świadczą proste składy INCI, a także certyfikaty i skuteczność działania. Wysokie standardy produkcji oraz wyjątkowe metody pozyskiwania składników aktywnych również wpływają na doskonałą jakość produktów i bardzo dobre efekty działania. Najlepiej się o tym przekonać na własnej skórze!

 


 Jeśli chcesz zapytać o produkty, zamówienie, zwrot czy reklamację – skontaktuj się z nami:

Udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji i odpowiemy na Twoje zapytanie najszybciej, jak to możliwe.

Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami i potrzebami! Cały czas staramy się poszerzać nasz asortyment, usprawniać działania i polepszać jakość usług, abyście byli zadowoleni i korzystali z produktów dopasowanych do swoich potrzeb.

Bądź na bieżąco!
Sprawdź, co dzieje się na naszym profilu na FB www.facebook.com/ekopolka
i na zapleczu Ekopolki na Instagramie www.instagram.com/ekopolka

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl