Filtry na telefon

Pokaż Filtry

Ukryj Filtry

Tyma Herbs

  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość

Tyma Herbs to świat polskich ziół, łąk, gdzie natura łączy się z nauką. 

Założycielką Tyma Herbs jest Natalia Szymańska - Ziołowa Królowa z Bieszczad! Pomysł na markę pojawił się podczas ratowania zdrowia syna. Poczuła ona moc i przyciąganie ziół.

"Zrodził się wtedy we mnie podziw i ogromny szacunek dla tego, co zioła mogą nam zaoferować i jak możemy je wykorzystać. Po pewnym czasie, całkowicie naturalne stało się to, że fascynację siłą i pięknem przyrody oraz wpływem ziół na organizm połączyłam z moim 10-letnim doświadczeniem w branży kosmetycznej."

#NATURA i #LOKALNOŚĆ

Produkty Tyma Herbs są całkowicie naturalne i wytwarzane w Bieszczadach. Zbierane i przetwarzane w tradycyjny sposób, dzięki czemu zachowują najcenniejsze ciała czynne ziół. 

"W moim laboratorium sama wytwarzam ekstrakty ziołowe i przygotowuję pełne mocy składniki aktywne. Każdy produkt to cenny skarb wymagający uważnej i czasochłonnej pracy, którą wykonuję zupełnie sama."

Wszystkie procesy wytwórcze zachodzą z poszanowaniem naszej Ziemi i przyrody. Tyma Herbs promuje również holistyczne podejście do pielęgnacji - począwszy od tego, co nakładamy bezpośrednio na skórę, przez składniki odżywcze, które dostarczamy naszemu organizmowi, a kończąc na wewnętrznym spokoju. 

W Tyma Herbs znajdziesz opatentowane:

  • ziołuny,
  • olejanki,
  • wody ziołowe,
  • olejki eteryczne,
  • kadzidła,
  • wyroby rzemieślnicze

 

ZIOŁUN

To niespotykany dotąd na rynku skoncentrowany ekstrakt ziołowy, który można porównać do maści. Łączy w sobie siłę ziół w najwyższej koncentracji, wspieraną dodatkowymi składnikami aktywnymi, by jak najlepiej spełnić potrzeby skóry. Wszystkie wyciągi ziołowe tworzone są samodzielnie w laboratorium Tyma Herbs. Jest to pracochłonny proces trwający wiele tygodni. Finalne receptury wzbogacane są o kierunkowe olejki eteryczne dla wzmocnienia kierunkowego działania. 

Ziołunów możesz używać do tworzenia własnych ziołowych kosmetyków: mydeł, kremów, maseczek, soli, olejków do kąpieli itd.

Produkty możesz stosować na całe ciało: usta, twarz, szyję, dekolt, stopy, gdziekolwiek potrzebujesz.

OLEJANKA

Ziołowa Olejanka to unikatowa receptura odpowiednio ze sobą połączonych, ziołowych ekstraktów. Zawiera ekologiczne oleje, wysoko skoncentrowane olejki eteryczne, nowoczesne składniki aktywne, organiczny wosk pszczeli oraz witaminy.

to pielęgnacja stworzona z myślą o potrzebach skóry w nocy. Chronobiologia to nauka zajmująca się cyklicznością zmian zachodzących w naszej skórze. Komórki naszej skóry w konkretnych porach dnia i nocy wykonują ściśle określone zadania. W oparciu o najnowsze badania, Olejanka jest idealną odpowiedzią na potrzeby skóry podczas snu. To właśnie wtedy zachodzą najintensywniejsze procesy naprawcze. 

Olejanka to bardzo wydajny kosmetyk. 50ml produktu wystarczy na ok. 5 miesięcy codziennego stosowania na twarz, szyje i dekolt!

Zapraszamy Cię do świata Tyma Herbs!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl